To już definitywny koniec przebudowy ul. Kościuszki. Od najbliższego piątku, 17 listopada – ulica będzie już przejezdna. Na dotychczasowe trasy wrócą też miejskie autobusy – linie nr 18 i 4. Wróci też strefa płatnego parkowania. Wyjaśniamy, jak będzie to wyglądać.
Przywrócenie ruchu na ul. Kościuszki zostało zaplanowane na piątkowe popołudnie. Zapory uniemożliwiające przejazd zostaną zdjęte 17 listopada około godziny 17.00. Trzy dni później – w poniedziałek, 20 listopada – wróci płatne parkowanie. Jak przypominają przedstawiciele urzędu miasta, ul. Kościuszki na odcinku od pl. Narutowicza do pl. Obrońców Warszawy oraz ten ostatni plac objęte są strefą płatnego parkowania. Za postój płacimy tu w dni powszednie od godz. 8.00 do 17.00.

Więcej o wartej 18,8 mln złotych inwestycji, na którą miasto otrzymało dwa dofinansowania – jedno rządowe na kwotę 5 mln zł, a drugie z budżetu województwa mazowieckiego na kwotę 4 mln zł. – przeczytacie w Tygodniku Płockim.
(jac)
Fot. Urząd Miasta Płocka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Czy można w Płocku całkowicie zlikwidować strefę płatnego parkowania, czy to przynosi jakiś zysk ?
utrudnia ludziom życie i jeszcze przynosi straty budżetowi miasta!
Ratusz, zrób dzży bezpłatny parking w Płocku z pentlą autobusową, inaczej za chwilkę się zablokujemy
Czy można w Płocku całkowicie zlikwidować strefę płatnego parkowania, czy to przynosi jakiś zysk ?
utrudnia ludziom życie i jeszcze przynosi straty budżetowi miasta!
Ratusz, zrób dzży bezpłatny parking w Płocku z pentlą autobusową, inaczej za chwilkę się zablokujemy