Reklama

Uwaga! Podolanka będzie zamknięta przez ponad miesiąc

Pływalnia zostanie czasowo zamknięta z powodu obowiązkowej przerwy technologicznej. Kiedy możemy spodziewać się ponownego otwarcia obiektu?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował o przerwie technologicznej. Początek już niebawem, bo 28 czerwca. W tym czasie nie skorzystamy z basenowych niecek.

Cały proces potrwa przeszło cztery tygodnie. Ponowne udostępnienie obiektu powinno nastąpić 8 sierpnia (stosowna informacja z pewnością pojawi się na profilu zarządzającej Podolanką spółki miejskiej w mediach społecznościowych). Do tego momentu MOSiR zaprasza do korzystania z innych płockich basenów.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 09:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości