Pływalnia zostanie czasowo zamknięta z powodu obowiązkowej przerwy technologicznej. Kiedy możemy spodziewać się ponownego otwarcia obiektu?
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował o przerwie technologicznej. Początek już niebawem, bo 28 czerwca. W tym czasie nie skorzystamy z basenowych niecek.
Cały proces potrwa przeszło cztery tygodnie. Ponowne udostępnienie obiektu powinno nastąpić 8 sierpnia (stosowna informacja z pewnością pojawi się na profilu zarządzającej Podolanką spółki miejskiej w mediach społecznościowych). Do tego momentu MOSiR zaprasza do korzystania z innych płockich basenów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze