Zapowiada się ciekawa niedziela z Płocką Grupą Fotograficzną. Planowane jest wtedy inspirujące wydarzenie dla pasjonatów fotografii z Płocka i nie tylko.
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Płocku odbędzie się wyjątkowe spotkanie organizowane przez Płocką Grupę Fotograficzną (PGF).
Tematem przewodnim będzie fotografia analogowa – sztuka, która wciąż fascynuje i nie powinna całkiem odejść w zapomnienie.
W trakcie wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, dlaczego warto docenić analogowe techniki fotograficzne. Dodatkową atrakcją będzie konkurs fotograficzny zatytułowany „W starym stylu”. Wstęp wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze