Według wstępnych ustaleń policjantów 19-latek kierujący Oplem najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa 21-letniemu motocykliście.
Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 14 w miejscowości Niszczyce (gm. Bielsk).
Jak informuje policja, kierujący jednośladem w stanie zagrażającym życiu został zabrany do szpitala. Jednocześnie funkcjonariusze ustalili, że 21-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem.
Na miejscu pracują służby. Funkcjonariusze prowadzą czynności, które mają doprowadzić do wyjaśnienia przyczyn zdarzenia.

Foto: KMP w Płocku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze