Reklama

Wypadek w powiecie. 21-letni motocyklista walczy o życie w szpitalu

Według wstępnych ustaleń policjantów 19-latek kierujący Oplem najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa 21-letniemu motocykliście.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 14 w miejscowości Niszczyce (gm. Bielsk).

Jak informuje policja, kierujący jednośladem w stanie zagrażającym życiu został zabrany do szpitala. Jednocześnie funkcjonariusze ustalili, że 21-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem.

Na miejscu pracują służby. Funkcjonariusze prowadzą czynności, które mają doprowadzić do wyjaśnienia przyczyn zdarzenia.

Foto: KMP w Płocku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/05/2026 15:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości