Reklama

Nieobyczajne wybryki na ul. Otolińskiej. Mężczyźni mandaty przyjęli, ale tylko za agresywne zachowanie

13/09/2023 12:39

Z seata, który zatrzymał się przy torowisku przy ul. Otolińskiej wysiadło 2 mężczyzn. Trzymając w rękach puszki z piwem, bez skrępowania zaczęli załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w miejscu publicznym. Byli na tyle widoczni, że ten obrazek zobaczył również patrol Straży Miejskiej.

- Według strażników podejmujących interwencję, wygląd kierowcy wskazywał, że również on mógł wcześniej spożywać alkohol. Poproszony o okazanie dokumentów, stwierdził, że ma przy sobie tylko dowód osobisty. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić kierowcę w bazie danych CEPIK – mówi Jolanta Głowacka, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Płocku.

Okazało, że 29-letni kierowca ma zabrane uprawnienia do kierowania pojazdami. Do tego seat od 3 lat nie miał ważnego przeglądu technicznego oraz aktualnej polisy OC.

Reklama

- Strażnicy na miejsce wezwali patrol drogówki. To nie spodobało się kolegom kierowcy, którzy zaczęli zachowywać się agresywnie – dodaje rzeczniczka.

Za takie zachowanie zostali ukarani grzywną w kwocie po 500 zł każdy. Odmówili jednak przyjęcia mandatów za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i za nieobyczajny wybryk. W tych przypadkach zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Z kolei losem kierowcy bez uprawnień zajmą się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

BS

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości