Związkowcy z organizacji działających w zakładzie produkcyjnym PKN Orlen oraz ze spółek grupy kapitałowej zademonstrowali w ubiegłym tygodniu swoje niezadowolenie z polityki płacowej koncernu. Pikieta odbyła się przed płocką siedzibą firmy. Prawie miesiąc wcześniej, 13 marca, organizacje związkowe weszły w spór zbiorowy z pracodawcą. Jeśli postulaty związkowców nie zostaną spełnione, kolejna pikieta odbędzie się 21 kwietnia w Warszawie. Niewykluczony jest także strajk.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze