Reklama

Do 15 września trwa konkurs fotograficzny. Zrób zdjęcie, wygraj gotówkę! Warto w podróż zabrać flagę Mazowsza

Jeszcze tylko przez miesiąc trwa popularny konkurs fotograficzny „Podróże z flagą Mazowsza”. Warto wziąć w nim udział. W łącznej puli nagród czeka aż 25 tys. zł. Zwycięskie fotografie zostaną m. in. pokazane w formie specjalnej wystawy. Zasady są bardzo proste. Bezpłatnie pobieramy flagę województwa mazowieckiego w punkcie informacji turystycznej, a potem robimy z nią zdjęcia z wakacyjnych podróży. Zdjęcia można zgłaszać do 15 września.

Konkurs organizują Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Agencja Rozwoju Mazowsza. Mogą wziąć w nim udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Dodajmy, że to już trzecia edycja konkursu.

- Jesteśmy dumni z powodu tak wielkiej popularności tego konkursu. W ubiegłym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń. W tej edycji zwiększamy nagrody finansowe dla laureatów i po raz pierwszy otwieramy się na kategorie dla profesjonalnych fotografów. Już nie mogę doczekać się efektów i zachęcam wszystkich do dumnego podróżowania z flagą Mazowsza – mówi Izabela Stelmańska, Prezes Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Reklama

 

W tegorocznej edycji konkursu zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach. Podróże z Flagą Mazowsza – OPEN to kategoria skierowana do wszystkich entuzjastów i amatorów fotografii. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować z innymi miłośnikami fotografii. Z kolei kategoria Podróże z Flagą Mazowsza – PRO jest dedykowana dla profesjonalistów, którzy zajmują się fotografią zawodowo. Jeśli masz doświadczenie w branży fotograficznej, kategoria PRO będzie idealną okazją, aby pokazać swój talent.

Reklama

W każdej kategorii jury wyłoni 6 najlepszych zdjęć. Zdobywca I nagrody otrzyma 4500 zł, II - 3000 zł, III - 2000 zł. Przewidziane są także maksymalnie po 3 wyróżnienia po 1000 zł w obu kategoriach.

Autorzy najlepszych zdjęć, oprócz nagród finansowych, mogą liczyć na promocję swoich prac, w tym publikację zwycięskich zdjęć w formie kalendarza na 2025 rok, w mediach społecznościowych oraz wystawę plenerową.

- Tym konkursem budujemy przywiązanie do naszego regionu i jeszcze mocniej z nim się identyfikujemy. Pokazujmy z dumą na całym świecie skąd jesteśmy. Udział w konkursie jest bardzo prosty. Bezpłatnie pobieramy flagę w wybranym punkcie informacji turystycznej, ruszamy z nią w podróż, robimy zdjęcia i wygrywamy. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu – mówi Krzysztof Filiński, prezes Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza.

Reklama

 

Flagi Mazowsza są do odebrania bezpłatnie w wybranych punktach informacji turystycznej na terenie województwa mazowieckiego oraz w trakcie wybranych wydarzeń plenerowych, na których obecna będzie Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna. W Płocku znajdziecie je przy ul. Stary Rynek 8.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem należy wysłać za pomocą formularza elektronicznego. Szczegóły konkursu, regulamin oraz pełną listę punktów informacji turystycznej biorących udział w akcji można znaleźć na stronie www.flagamazowsza.pl oraz www.mrot.pl.

Reklama

Fot. Ewa Siwiecka

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama