Reklama

Wiosenne żarty

06/04/2010 13:06
W II Liceum Ogólnokształcącym w Kutnie po raz dwudziesty rozdano Kaspry i Kasperki podczas imprezy organizowanej na powitanie wiosny.
W tym roku ta szkolna impreza organizowana była w konwencji filmowo-bajkowej, a za całość odpowiedzialna była klasa IIe. Prowadzącymi byli Anna Kowalewska i Michał Walczak. Do nagród szkolnej akademii filmowej tradycyjnie nominowani byli nauczyciele i uczniowie. Przez kilka dni była możliwość oddawania głosu na swojego faworyta w każdej z 7 kategorii. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała specjalnie powołana Komisja. Statuetki Kasprów otrzymali nauczyciele: w kategorii „szybcy i wściekli” – Tomasz Żmuda; w kategorii „zaklęte pióro” – Barbara Rostek-Nowacka, „Golden Eye” – ksiądz Łukasz Górzyński; „i kto to mówi” – Artur Ciurlej, „szkolny James Bond” – Jacek Saramowicz; „gotowa na wszystko” – Małgorzata Walerczak oraz w kategorii „człowiek w żelaznej masce” – Sławomir Klarzak. Nagrody Kasperki – 2010 otrzymali uczniowie: w kategorii „laboratorium Dextera” – Tomasz Kołudzki z IIe, w kategorii „skrzypek na dachu” – Krzysztof Bździel Iib; „zaczarowany ołówek” – Anna Kubiak IIb, „Kung fu Panda” – Seweryn Wiktorek Id; „gdzie jest Nemo” – Tomasz Macher IIe; „pomysłowy Dobromir” – Łukasz Kiełbasa IIIa, „szkolna para” – Milena Wiśniewska i Seweryn Wiktorek z Id.
Nagrodę specjalną dla najlepszego nauczyciela otrzymał Artur Ciurlej. Tegoroczna gala Kasprów i Kasperków przypominała (były dywany i dobra muzyka), wielki świat Hollywood. Z.W.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości