Reklama

Zbiórka na respirator dla płockiego szpitala

16/04/2020 11:49

Już od dłuższego czasu Fundacja SMS z Nieba z Koszalina prowadzi internetowe zbiórki na zakup respiratorów dla polskich szpitali.

Do tej pory udało się kupić już 18 takich sprzętów! Organizatorem ogólnopolskiej akcji "Zanurzeni w Miłości" jest Fundacja SMS z Nieba. Zbiórki na respiratory dla konkretnych miast przeprowadzane są we współpracy z diecezjalnymi oddziałami Caritas i dyrektorami szpitali, do których ma trafić sprzęt.
I tak pierwszą zbiórkę przeprowadzono dla koszalińskiego szpitala z Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, kolejne z Caritasem szczecińskim i innymi. 
Co ważne, dziś, 16 kwietnia zbierane są datki na zakup respiratora dla płockiego szpitala na Winiarach! Liczy się każda kwota, która może przyczynić się do ratowania osób z ciężkimi objawami zakażenia koronawirusem. - Dyrektorzy poszczególnych szpitali zgłaszają się do nas, że chcą, żeby doposażać te szpitale, że widzą sens, żeby razem z nami zbierać. To są bardzo wyjątkowe dla nas chwile i piękne - mówił dla TVP3 Szczecin ks. Rafał Jarosiewicz, jeden z koordynatorów akcji.

Pod tym linkiem znajdziecie zbiórkę: https://www.zanurzeniwmilosci.pl/aktualnosci/36-zbiorka-na-plock-start, a także wszelkie inne informacje dotyczące akcji.

Reklama

(jb)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama