W Nowym Miszewie po raz kolejny w tym roku doszło do zapalenia się części składowiska odpadów. Trwa akcja gaśnicza z udziałem 20 jednostek Państwowej Straży Pożarnej i OSP.
- Pali się składowisko odpadów w Nowym Miszewie na ul. Pałacowej 18. Pali się hałda, a w zasadzie objęta pożarem jest jego część, ok. 1/3 całości hałdy. Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 18.15. Na ten moment pożar jest zlokalizowany i nie rozprzestrzenia się. W akcji gaśniczej bierze udział 20 jednostek Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej, tj. ok. 80 strażaków – poinformował mł. bryg. Edward Mysera, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

(kw)
fot. OSP Cekanowo
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze