Reklama

Gostyninianka została Miss Publiczności. Bursztynowa Natalia

27/07/2023 17:00

Gostyninianka Natalia Kusiak zdobyła tytuł Bursztynowej Miss Publiczności w ostatnim etapie eliminacyjnym do konkursu Bursztynowej Miss Polski 2023. Finał konkursu odbędzie się 11 sierpnia w Krynicy Morskiej. 

Na plaży w Kołobrzegu 16 lipca odbył się ostatni etap eliminacyjny do konkursu Bursztynowej Miss Polski 2023. Tytuł Bursztynowej Miss Publiczności przypadł pochodzącej z Gostynina Natalii Kusiak.
Zdobywczynie tytułu Bursztynowej Miss Polski Kołobrzeg 2023 oraz Bursztynowej Miss Publiczności Kołobrzeg 2023 zobaczymy ponownie podczas finału konkursu, który odbędzie się 11 sierpnia w Krynicy Morskiej.
18-letnia Natalia Kusiak (wzrost 174 cm) jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie, ukończonej z wyróżnieniem. Jest też absolwentką Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Gostyninie i tę szkołę również ukończyła z wyróżnieniem. Obecnie uczy się w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Prof. Zbigniewa Religi w Kutnie, na profilu medyczno-farmaceutycznym. Uczestniczy w wykładach z zakresu medycyny i farmacji organizowanych przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz wielu kursach i szkoleniach. Ukończyła kurs języka angielskiego w Oxfordzie, należy do szkolnej drużyny medycznej.
Natalia jest też wolontariuszką – uczestniczy w wielu projektach społecznych: „Solidarni w ratowaniu życia” polegającym na edukacji dzieci i młodzieży w zakresie udzielania pierwszej pomocy (krwotoki, rany postrzałowe, złamania kończyn) oraz edukacyjnym w zakresie tematów dotyczących ochrony środowiska, zdrowia psychicznego, transplantologii, sportu. W ogólnopolskiej olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” wraz z grupą rówieśników w kategorii sport i zdrowie zdobyła w 2022 r. Złotego Wilka – tym samym uzyskała międzynarodowy certyfikat biznesowy.
Miss z Gostynina interesuje się muzyką (tańcem, śpiewem), sportem, podróżami. Gra na gitarze w zespole Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gostyninie oraz w szkolnym zespole Alo Band w Kutnie. Jest osobą ambitną i odpowiedzialną, kocha zwierzęta, pomaga potrzebującym. Zawsze realizuje wyznaczone sobie cele.
Czy uda jej się zdobyć tytuł Bursztynowej Miss Polski, dowiemy się już niebawem. Trzymamy kciuki i życzymy, aby gostyniance udało się osiągnąć wymarzony cel.   

(eg)

Reklama

Fot. Bursztynowa Miss Publiczności

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości