Reklama

Urok płockiej studentki

10/12/2007 09:37
Na wydziałach Politechniki Warszawskiej w Płocku ładnych dziewczyn nie brakuje. Żeby się o tym przekonać, najlepiej zjawić się na terenie uczelni. Jednak żeby wybrać te najładniejsze, trzeba już konkursu.


W listopadzie odbyła się II edycja wyborów Miss i Mistera w Szkole Nauk Technicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej w Płocku. Wytypowani studenci zjawili się w Auli Gmachu Głównego PW w Płocku. Szybko okazało się, że wśród dziewczyn najwięcej uroku osobistego mają Paulina Gesina z Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Malwina Marcinkowska z Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii. Dziewczyny z obu wydziałów pojechały reprezentować płocką uczelnię do Warszawy. Finał konkursu odbył się podczas Święta Politechniki Warszawskiej. Jednak tam nie udało się już powtórzyć sukcesu.

Annie Mochockiej, studentce ekonomii PW w Płocku przypadł z kolei w udziale tytuł komplementarny. Została Miss Foto płockiej Politechniki i wygrała sesję fotograficzną u Leszka Uchniewskiego. – Do płockich wyborów zostałam zwerbowana. Nie jestem osobą zbyt pewną siebie, ale taka próba i sprawdzenie własnych sił na pewno podbudowuje – podkreśla studentka.

Anna studiuje w Płocku już drugi rok. Pochodzi z okolic Raciąża. Na czas nauki w Płocku przeniosła się do akademika „Wcześniak”. Swoich studiów nie zamieniłaby na żadne inne. Jej pasją jest kino i taniec. Konkursy piękności nigdy jej nie interesowały, a może jednak powinny?  

BeeS


Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości