225 uczniów z płockich podstawówek i gimnazjów może pojechać na wakacje do Jarosławca. Kolonie integracyjne już po raz kolejny organizuje wydział zdrowia i spraw społecznych Urzędu Miasta. 113 bezpłatnych miejsc zarezerwowanych jest dla dzieci z rodzin, w których występuje problem alkoholowy, narkotykowy bądź przemoc w rodzinie. Uczniów zgłoszą szkoły i stowarzyszenia abstynenckie. Pozostałe 112 miejsc mogli wykorzystać rodzice, którzy zdecydowali się dopłacić do wypoczynku dzieci 600 zł. Całkowity koszt jednego skierowania to 975,00 zł. Kolonie nad morzem planowane są w terminie od 4 do 17 sierpnia br. Uczestnicy będą tu mieli zapewnione kąpiele morskie i w basenie letnim na terenie ośrodka, warsztaty wizażu i charakteryzacji, zajęcia z instruktorami walk wschodu, fitness i tańca współczesnego, a także autokarową wycieczkę do Darłówka i Darłowa. Wypoczynek organizuje Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c. z siedzibą w Warszawie. Więcej informacji na temat kolonii można uzyskać pod tel. 024 367 17 04, 024 367 17 20. BeeS
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze