Reklama

Kolonie dla młodych płocczan

13/06/2007 10:50
225 uczniów z płockich podstawówek i gimnazjów może pojechać na wakacje do Jarosławca. Kolonie integracyjne już po raz kolejny organizuje wydział zdrowia i spraw społecznych Urzędu Miasta.
113 bezpłatnych miejsc zarezerwowanych jest dla dzieci z rodzin, w których występuje problem alkoholowy, narkotykowy bądź przemoc w rodzinie. Uczniów zgłoszą szkoły i stowarzyszenia abstynenckie.
Pozostałe 112 miejsc mogli wykorzystać rodzice, którzy zdecydowali się dopłacić do wypoczynku dzieci 600 zł. Całkowity koszt jednego skierowania to 975,00 zł.
Kolonie nad morzem planowane są w terminie od 4 do 17 sierpnia br. Uczestnicy będą tu mieli zapewnione kąpiele morskie i w basenie letnim na terenie ośrodka, warsztaty wizażu i charakteryzacji, zajęcia z instruktorami walk wschodu, fitness i tańca współczesnego, a także autokarową wycieczkę do Darłówka i Darłowa.
Wypoczynek organizuje Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c. z siedzibą w Warszawie. Więcej informacji na temat kolonii można uzyskać pod tel. 024 367 17 04, 024 367 17 20. 
BeeS
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości