Wodociągi Płockie poinformowały o kolejnej awarii, która od dzisiejszego (wtorek, 14 stycznia) poranka pozbawiła wody mieszkańców części Płocka oraz gminy Stara Biała.
Według komunikatu Wodociągów Płockich do godzin popołudniowych wody nie będą mieć odbiorcy z ul. Szpitalnej (pomiędzy Traktową i granicami miasta) w Płocku oraz Brwilna w gminie Stara Biała.
- Jest to podyktowane koniecznością usunięcia awarii sieci wodociągowej. Uszkodzeniu uległa sieć wodociągowa zasilająca wskazane budynki. Włączenie wody może ulec przesunięciu o ile zajdą nieprzewidziane okoliczności. Za utrudnienia przepraszamy – informują Wodociągi Płockie
(jac)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze