OSP Kępa Polska, Koło Gospodarzy i Gospodyń Wiejskich „Kępianie”, Sołectwo Kępa Polska, Stowarzyszenie Motoblachersi Płock zapraszają na Powitanie Lata nas Wisłą w Kępie Polskiej Wianki 2026.
Powitanie lata zostało zaplanowane na sobotę 27 czerwca, a impreza rozpocznie się o godz. 16.00 paradą motocykli i wozów strażackich. Gości zapraszamy na teren przy kościele w Kępie Polskiej, gdzie na uczestników czeka wiele atrakcji.
Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka charytatywna dla Hani Kędzierskiej, 7-letniej dziewczynki, która każdego dnia walczy z wieloma chorobami. Między innymi goście imprezy będą mogli wziąć udział w loterii fantowej „Drugie życie”, na którą mieszkańcy Kępy Polskiej przekazali fanty. Wszystkie pieniądze zabrane podczas loterii zostaną przekazane dla Hani.
KGiGW „Kępianie” oraz KGW Cieślanki, KGW Archutówko i KGW Wesołe Babeczki przygotują darmowy poczęstunek. Dodatkową atrakcją kulinarną będzie tradycyjne wędzenie mięs, ryb oraz serów, przygotowane przez KGiGW „Kępianie”.
Oczywiście nie zabraknie warsztatów z plecenia wianków, które wieczorem, wspólnie zostaną puszczone na Wiśle.
A co jeszcze czeka gości imprezy? Pokaz sprzętu gaśniczego oraz pierwszej pomocy przygotowane przez OSP Kępa Polska, foto budka 360, animacje dla dzieci, wata cukrowa oraz popcorn, balonowe zoo, żywe maskotki, warsztaty plastyczne, będą zwierzęta - kucyki, koza i alpaka.
Dla tych wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas przygotowano konkurencje sportowe, narty wieloosobowe oraz ergometr wioślarski.
Nie zabraknie muzyki na żywo z zespołem ISKRA Band.
Jol.
Grafika organizatora
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze