To ostatni dzwonek dla absolwentów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, którzy ukończyli tę placówkę do 2005 roku. 29 czerwca odbędzie się zjazd z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia szkoły, jednak tylko do końca kwietnia przyjmowane są zgłoszenia chętnych. Czerwcowe uroczystości jubileuszowe rozpocznie msza święta w Kościele Parafialnym w Wyszogrodzie. Potem w szkole odbędzie się część oficjalna wraz z obiadem dla uczestników. Będzie też okazja do spotkań z kolegami z ławki i z innych roczników, jak również rozmów z nauczycielami i wychowawcami. – Czekamy na wszystkie roczniki różnych profili, które działały w naszym zespole. To przecież nie tylko liceum ogólnokształcące, ale też technikum mechanizacji rolnictwa czy technikum hodowlane – wymienia Barbara Gontarczyk, polonistka Zespołu Szkół, prowadząca również komitet organizacyjny jubileuszu. Z okazji jubileuszu wydana zostanie również monografia wyszogrodzkiej szkoły. Barbara Gontarczyk w publikacji zamieści m.in. informacje na temat działań kulturalnych, a o sportowych osiągnięciach uczniów napisze nauczycielka wychowania fizycznego Renata Szmulewicz. Do książki dołączony zostanie spis absolwentów wszystkich roczników. Koszt uczestnictwa w jubileuszu to 150 zł od osoby, w tym każdy dostanie wspomnianą książkę. Może też liczyć na bal absolwentów. Komitet organizacyjny czeka na zgłoszenia do 30 kwietnia na adres: Komitet Organizacyjny Obchodów 50-lecia LO w Wyszogrodzie, Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Czerwińsku n/Wisłą z/s w Wyszogrodzie, ul. Rębowska 2, 09-450 Wyszogród (nr konta 80 9011 0005 0008 7333 2000 0010). Więcej informacji na temat uroczystości można uzyskać pod numerem tel. 024-23-11-100. BeeS
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze