Reklama

Nie było katastrofy, ani trzęsienia ziemi w Wiśle Płock

Ostatnie dwa tygodnie dostarczyły kibicom Wisły Płock wielu wrażeń. Pod każdym postem z informacjami z obozu Nafciarzy, było kilkadziesiąt komentarzy, nie zawsze pochlebnych dla klubu.

 

A jednak Wisła funkcjonuje, drużyna za tydzień wyjeżdża na zgrupowanie do Opalenicy, budowany jest zespół na rozgrywki, podawane kolejne nazwiska piłkarzy i sztabu szkoleniowego.

Po dwóch tygodniach „sprzątania po katastrofie” Jola Marciniak rozmawia z prezesem Maciejem Wiąckiem i trenerem drużyny Adamem Majewskim. Chcecie się dowiedzieć, jak wygląda sytuacja? Tylko z rozmowy w Studio Tygodnika Płockiego znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. 

Reklama

Fot. i wideo: Mateusz Wawrzyński

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/06/2026 18:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości