W sobotę, 24 marca, rozpocznie się kolejny kurs doskonalący dla kierowców. Tym razem organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, które posiadają prawo jazdy i chcą utrwalić swoje umiejętności oraz znajomości przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy. Kilka tygodni temu płocka policja, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oraz firma eEMBi zorganizowały kurs dla pań. Tym razem w zajęciach mogą uczestniczyć także panowie. Program dwudniowego kursu obejmuje jazdę po mieście pod opieką instruktorów WORD. Kurs zakończy się szkoleniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy na miejscu wypadku drogowego. Zgłoszenia do udziału w kursie są przyjmowane pod numerami telefonów: 024-266-16-13 i 024-266-12-10. (jac)
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze