Przez miesiąc nie będzie można dostać się pociągiem z Płocka do Sierpca i z powrotem.
Koleje Mazowieckie poinformowały, że w związku z pracami utrzymaniowo-naprawczymi na linii R31 (Kutno – Sierpc) na odcinku Raciąż – Sierpc, od 10 listopada do 14 grudnia, na odcinku Sierpc – Płock zostanie wstrzymany ruch pociągów KM. Nie oznacza to jednak braku komunikacji publicznej pomiędzy tymi miastami W zamian za pociągi zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.
W tym samym terminie i z tych samych powodów zostanie wstrzymany ruch pociągów KM na linii R91 (Nasielsk – Sierpc) na odcinku Sierpc – Raciąż. Tu także mazowieccy kolejarze zapewnią zastępczą komunikację autobusową.
(jac)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze