Reklama

Wisła Płock pokonała lidera Termalica Bruk Bet Nieciecza. Piękny wieczór na stadionie

Dwie bramki Jorge Jiménez , jedna Łukasza Sekulskiego, wspaniała atmosfera, Wisła Płocka grająca jak z nut oraz doping kibiców. Tak w skrócie można opisać najważniejszy mecz 23. kolejki Wisła Płock – Termalica Bruk Bet Nieciecza, wygrany przez Nafciarzy 3:0.

Pierwszy mecz obydwu drużyn zakończył się porażką Nafciarzy 2:4, ale działo się na boisku bardzo dużo, sporo było sytuacji całkowicie niezrozumiałych dla kibiców. Trener Mariusz Misiura po meczu powiedział, że z niecierpliwością czeka na rewanż i wreszcie się doczekał.

Tym razem było zwycięstwo, a styl, w jakim Wisła Płock walczyła, na pewno się podobał. Pierwsza połowa była popisem gry, ręce same składały się do oklasków po akcjach płockiej drużyny i obronach Bartka Gradeckiego.

No i Jime. Pierwszego gola strzelił w 10. min, a bramka ma szanse wpisać się na listę tych najładniejszych w kolejce, nawet w miesiącu. A druga, ta z 43. min była jeszcze lepsza, też zasługuje na uznanie.

Reklama

Gdy piłkarze schodzili do szatni na przerwę, na tablicy był wynik 2:0, potem gola dorzucił Łukasz Sekulski. Dziękujemy za widowisko, oby wszystkie mecze do końca sezonu Wisła zagrała w takim stylu.

Fot. D. Ossowski

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/03/2025 21:23
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości