Reklama

Życzenia

13/12/2006 11:32
W tym tygodniu nie możesz zapomnieć o imieninach: we wtorek – Ady, Aleksandry i Dagmary, we środę – Łucji, Otylii i Lucji,we czwartek – Jana, Alfreda i Izydora, w piątek – Waleriana, Celiny i Ireneusza, w sobotę – Aliny, Zdzisława i Adelajdy, w niedzielę – Łukasza, Olimpii i Jolanty, a w poniedziałek – Bogusława, Gracjana i Laury
Z okazji okrągłej rocznicy urodzin i imienin dla Barbary
Suzdół, przewodniczącej Koła Emerytów i Rencistów w Radzanowie, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności, przesyłają członkowie z Zespołu Złota Jesień.
* * *
Grudniowemu jubilatowi Januszowi Afeltowiczowi, moc gorących życzeń zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz szczęścia w życiu osobistym, życzy kochająca mama i Tadeusz.
* * *
Dagmarze Gajewskiej, najbardziej słoneczne życzenia imieninowe, powodzenia za daleką wodą, szczęścia i spełnienia marzeń oraz pomyślności życzy pamiętająca koleżanka.
* * *
Serdeczne życzenia imieninowe, zdrowia, powodzenia, mnóstwa przyjaciół, szacunku i poważania oraz wszelkiej pomyślności życzą Wiesławowi Chrobotowi, członkowie pewnego komitetu.
* * *
Jubilatowi Ryszardowi Świderskiemu moc serdecznych życzeń, zdrowia, spełnienia marzeń, jak najwięcej radosnych chwil i zadowolenia z powziętych decyzji, życzy Ojciec z żoną. Do życzeń dołącza się rodzeństwo wraz z rodziną.
* * *
Waldkowi Małkiewiczowi, zdrowia, szczęścia, pomyślności, wszystkiego najlepszego i pociechy z najbliższych oraz spełnienia marzeń zawodowych życzy pamiętająca rodzina.
* * *
Dla ukochanego taty, dziadka i pradziadka Zenobiusza Dolnego z okazji 75 urodzin, moc najserdeczniejszych życzeń i 100 lat życia życzą córka Marianna, wnuczęta i prawnuczki.
* * *
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla przesympatycznej koleżanki Basi Marciniak przesyła pamiętająca koleżanka Mariolka M.
* * *
Kochanej żonie Celinie
Malinowskiej z okazji imienin dużo zdrowia, sukcesów w pracy oraz wszystkiego najlepszego życzy mąż Roman z Krzysztofem i Darusiem.
* * *
W dniu imienin wspaniałemu bramkarzowi z klubu Stoczniowiec Darkowi Malinowskiemu – „Malinowi” moc najserdeczniejszych życzeń, zdrowia, powodzenia w życiu osobistym i nie wpuszczenia żadnej bramki, życzą koledzy piłkarze z klubu Stoczniowiec.
* * *
Dla pani Barbary Syzdół z Radzanowa. Dziś święto Twoje Barbórko Nasza, więc przyjmij życzenia w dniu imienin i urodzin. To o czym marzysz, by się spełniło, to czego pragniesz, by Twoim było. A do tego 100 lat i róże życzą Ci córki, zięciowie, wnuczki i wnuczęta.
* * *
Adzie Nowakowskiej z okazji imienin wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, życzą znajomi.
* * *
Najserdeczniejsze życzenia na ręce prezydenta Mirosława Milewskiego składają mieszkańcy Osiedla Wyszogrodzka. Dziękujemy za życzliwe podejście do naszych problemów i pomoc w ich rozwiązywaniu. Życzymy Panu prezydentowi jak najwięcej zdrowia i pomyślności oraz kolejnych pomysłów na poprawę bytu mieszkańców Płocka.
* * *
Z okazji imienin Julci Szalkowskiej dużo zdrówka, miłości rodziców i wspaniałych zabawek w prezencie, życzy rodzina i znajomi.
* * *
Dużo gorących życzeń dla Marka Malinowskiego w dniu imienin, zdrowia, szczęścia w życiu osobistym życzą: mama Celina, tata Roman i brat Krzysztof.
* * *
Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności i powodzenia, dni bez kłopotów i problemów, a także spełnienia marzeń Zdzisławowi Wiśniewskiemu życzą znajomi.
* * *
Jak ptak w przestrzeni, by mógł latać;/ Jak drzewo korzeni, by mogło wyrastać;/ Jak zimne wody w upalny dzień;/ Tak bardzo ja potrzebuję Cię./ Pragnę z Tobą być, z Twojej szklanki pić,/ robić Ci śniadanie, mówić Ci kochanie/
PS. Kocham Cię „Mój ochroniarzyku”, znasz moje uczucia. Piotrusiowi Majka.
** *
Spóźnione ale serdeczne życzenia z okazji imienin Barbarze Tyszka składają koleżanki.
***
Najlepsze życzenia, marzeń spełnienia. Bo cóż piękniejszego, niż właśnie marzenia...? Wiek emerytalny po to jest nam dany, by realizować niespełnione plany. Więc nie ma co patrzeć na swą kartę zdrowia, tylko łykać życie i się delektować, brać wszystko co jeszcze do wzięcia zostało, póki posłuszeństwa nie odmówi ciało Cieszmy się każdym dniem. Kochanym emerytkom Teresce Przybyszewskiej i Halince Kałasce składa dyrektor i pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 15 w Płocku.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości