Reklama

Cel: pierwsza siódemka

06/12/2006 08:16
Występujący w II lidze tenisa stołowego zespół UKS Victoria Płock rozgromił na wyjeździe ITR Iława 8:2.
Znakomicie spisali się: Maciej Jasiński i Daniel Jędryszka, którzy zdobyli komplet punktów. Do tego dołożyli po 1,5 pkt. pozostali zawodnicy: Tomasz Strygan i Michał Lewandowski i ostatecznie drużyna wygrała 8:2. – Nie był to zbyt silny przeciwnik, ale to nie znaczy, że było łatwo o punkty – tłumaczy Janusz Rozner, trener drużyny. – W II lidze gra bardzo wielu zawodników z doświadczeniem I-ligowym, którzy walczą, by odzyskać dawne znaczenie. Naszym celem jest zajęcie po I rundzie miejsca w siódemce, co pozwoli w II rundzie ogrywać młodych zawodników. Rywalizacja o awans nam raczej nie grozi, więc będziemy walczyć o najlepsze miejsce.
Do końca rozgrywek pozostało pięć kolejek. Szanse na zajęcie miejsca w pierwszej siódemce są ogromne, ale trzeba wygrywać. 
Jol.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Tygodnik Płocki




Reklama
Najnowsze wiadomości