Występujący w II lidze tenisa stołowego zespół UKS Victoria Płock rozgromił na wyjeździe ITR Iława 8:2. Znakomicie spisali się: Maciej Jasiński i Daniel Jędryszka, którzy zdobyli komplet punktów. Do tego dołożyli po 1,5 pkt. pozostali zawodnicy: Tomasz Strygan i Michał Lewandowski i ostatecznie drużyna wygrała 8:2. – Nie był to zbyt silny przeciwnik, ale to nie znaczy, że było łatwo o punkty – tłumaczy Janusz Rozner, trener drużyny. – W II lidze gra bardzo wielu zawodników z doświadczeniem I-ligowym, którzy walczą, by odzyskać dawne znaczenie. Naszym celem jest zajęcie po I rundzie miejsca w siódemce, co pozwoli w II rundzie ogrywać młodych zawodników. Rywalizacja o awans nam raczej nie grozi, więc będziemy walczyć o najlepsze miejsce. Do końca rozgrywek pozostało pięć kolejek. Szanse na zajęcie miejsca w pierwszej siódemce są ogromne, ale trzeba wygrywać. Jol.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze