:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Aktualności, Powiat płocki zagra WOŚP - zdjęcie, fotografia
Tygodnik Płocki 11/01/2019 13:03

Coroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udowadnia, ile jest w nas dobra, chęci bezinteresownej pomocy i zwykłej ludzkiej życzliwości. Bądźmy i teraz razem, bo w jedności jest nasza największa siła – zachęca starosta płocki Mariusz Bieniek, zapraszając w różne zakątki powiatu płockiego, gdzie zagra WOŚP.
W najbliższą niedzielę, 13 stycznia odbędzie się już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego celem tym razem będzie pozyskanie środków na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Tegorocznej edycji przyświecają hasła: „Pomaganie jest dziecinnie proste” oraz „Gramy dla dzieci małych i bez focha”.
Jak co roku, cały powiat płocki włącza się w orkiestrową akcję. Do wylicytowania w gminnych sztabach będzie m.in. przepiękne rękodzieło wykonane przez pensjonariuszy naszych domów pomocy społecznej, nie zabraknie również atrakcyjnych gadżetów powiatowych. Starosta płocki Mariusz Bieniek zaoferował natomiast bardzo lubiany dzień w fotelu starosty. Tym razem dwie osoby będą mogły skorzystać z tej atrakcji. Licytacje odbędą się w Drobinie oraz w Małej Wsi.
W gminach oczywiście nie zabraknie koncertów, występów, licytacji i gorącej atmosfery.

Sprawdźcie, co na WOŚP przygotowały poszczególne gminy
Gmina Bielsk – główne atrakcje rozpoczną się tutaj o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bielsku. Program: godz. 15.00 – program artystyczny SP Bielsk, 15.20 – program artystyczny SP Leszczyn Szlachecki, 15.50 – licytacja cz. I, 16.10 – program artystyczny Przedszkole Bielsk, 16.30 – koncert Orkiestry Dętej OSP Bielsk, 17.00 – licytacja cz. II, 17.15 – program artystyczny SP Zągoty, 17.40 – program artystyczny SP Zagroba, 18.00 – licytacja cz. III, 18.15 – program artystyczny Gimnazjum Bielsk, 18.35 – koncert zespołu Joseph Band, 19.30 – światełko do nieba.
W trakcie imprezy odbędzie się kiermasz pozyskanych gadżetów.
Gmina Bodzanów – koncert finałowy rozpocznie się o godz. 16.00 w sali gimnastycznej w tutejszej szkole podstawowej. Na scenie zaprezentują się m.in. Tęczowe Groszki z Bodzanowa, zespół ludowy „Cieślanie”, solistki z Gimnazjum w Bodzanowie, Czaderki i Kruszyny, The Voice Orkiestra. Będzie pokaz karate, a o godz. 18.00 wystąpi iluzjonista Karol Sanetti. Dodatkowe atrakcje: konkurs Góra Grosza, malowanie buziek, postacie z bajek, kawiarenka, Off Roadowy Finał WOŚP, Wrak Race.
O godz. 20 – światełko do nieba.
Gmina Brudzeń Duży – na terenie gminy będą trwały zbiórki do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszami będą uczniowie lokalnych szkół oraz harcerze.
Gmina Bulkowo – finał rozpocznie się o godz. 14.45 w Szkole Podstawowej w Bulkowie. 40 wolontariuszy będzie już od rana kwestowało na ulicach, a później także podczas koncertu w szkole, gdzie będzie działał sztab. Po uroczystym otwarciu, o godz. 15, zaplanowano wiele atrakcji: występy dzieci i młodzieży, konkursy, licytacje (odzież i sprzęt sportowy, obrazy, drobne AGD i RTV, bony do salonów fryzjerskich i kosmetycznych oraz wiele innych przedmiotów), kiermasze (maskotki, gry, książki, ciasta, przekąski, napoje, bibeloty, artykuły szkolne, biurowe i papiernicze itp.).
Gwiazdą wieczoru będzie Piotr Kwiatkowski – uczestnik VIII edycji programu „The Voice of Poland”. Wystąpią również: wieloletnia wolontariuszka Natalia Pęcherzewska ze swoim recitalem oraz zespół Awangarda, który zapewni oprawę muzyczną podczas koncertu. O godz. 20.00 hymn WOŚP zakończy imprezę.
Miasto i Gmina Drobin – tutaj uroczyste otwarcie tegorocznego Finału WOŚP rozpocznie się o godzinie 15.30 w hali MOKSiR w Drobinie. Ale Orkiestrowe granie wystartuje już kilka godzin wcześniej – o godz. 11, kiedy to zostanie otwarta wystawa motoryzacyjna w parku przed kościołem w Drobinie. Wolontariusze będą kwestowali zarówno na ulicach, jak również podczas imprezy.
Program finału: 15.30 – występ Orkiestry Dętej OSP w Drobinie, 15.40 – występ zespołu The Wall, 16.00 – aukcja, 16.45 – występ zespołu Eratox, 17.45 – pokaz karate, 17.55 – występ zespołu tanecznego, 18.10 – występ zespołu Victory Cover Band, 19.00 – występ zespołu Secret, 20.00 – światełko do nieba, a po nim zabawa taneczna z zespołem Expander.
Poza tym będą liczne stoiska, m.in. przedszkole, loteria, kawiarenka, malowanie buziek, malowanie paznokci, salon fryzjerski, fotobudka, dmuchane zjeżdżalnie, kącik seniora, lotki i wiele innych.
Do wylicytowania będą m.in. vouchery na wizyty w hotelu czy u kosmetyczki, nowa biżuteria, piłki, koszulki oraz inne bezcenne przedmioty z autografami i wiele innych. No i wspomniany już dzień w fotelu starosty.
Miasto i Gmina Gąbin – już o godz. 8.30, w hali sportowej przy Gimnazjum w Gąbinie, rozpocznie się VI Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Strażaków. Koncert finałowy odbędzie się w sali OSP Gąbin (wejście od Starego Rynku), początek o godz. 17.00.
Program: 17.00 – zespoły taneczne z MGOK w Gąbinie: Bajlanda i No Name, 17.15 – zespół Magnum, 17.45 – Orkiestra OSP Gąbin, 18.15 – pokaz judo w wykonaniu klubu Sakura Judo, 18.30 – zespół The Brothers, 19.00 – zespoły taneczne Huba Buba, Hokus Pokus i Folk Dance, 19.15 – licytacja gadżetów WOŚP, 19.30 – Piotr Kwiatkowski – uczestnik VIII edycji programu The Voice of Poland, 20.00 – zespół Vataha.
Licytowane będą m.in. kalendarze, breloki, budzik, torba na zakupy, minizestaw do udzielania pierwszej pomocy, koszulki, kupony na tatuaż, obraz Pani Ewy Gieras i inne bardzo atrakcyjne przedmioty.
Gmina Mała Wieś – sztab WOŚP będzie się mieścił przy Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi. Zarejestrowanych jest tu aż 90 wolontariuszy, którzy będą kwestować na terenie całej gminy.
Główny koncert odbędzie się w hali sportowej w Małej Wsi, początek o godz. 15.00. Program: 15.00 – Chór Szkolny, 15.20 – jasełka w wykonaniu rodziców Przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Małej Wsi, 16.00 – Licytacje I część, 16.20 – Przedszkole Samorządowe z Małej Wsi (3 występy), 16.35 – OSP Mała Wieś – pokaz ratownictwa i pierwszej pomocy, 16.50 – Licytacje II część, 17.00 – pokaz taneczny PASJONAT z Małej Wsi, 17.15 – Animatorzy Metrum Event – koncert animacyjny, 18.45 – Licytacje III część, 19.00 – Dziecięcy Zespół UKUDEMIA Mała Wieś, 19.30 – światełko do nieba.
Licytowane będą m.in. gadżety WOŚP (koszulki, kubki, torby, zegary, breloki itp.), vouchery, talony, piłki z podpisami płockich piłkarzy, a także wspomniany już dzień w fotelu starosty płockiego.
Gmina Radzanowo – na terenie gminy będzie kwestowało 50 wolontariuszy; kwestowanie prowadzone będzie na ulicach gminnych miejscowości oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Radzanowie, gdzie od godz. 15.00 prowadzony będzie koncert finałowy. W ramach koncertu wystąpią dzieci i młodzież oraz seniorzy z gminnych placówek oświatowych i kulturalnych.
Swoje stoiska z fantami, drobiazgami będą miały lokalne stowarzyszenia i aktywne grupy nieformalne. Wśród atrakcji będą m.in.: kawiarnia WOŚP, pomiar ciśnienia i poziomu cukru we krwi, fotościanka WOŚP.
Poza standardowymi przedmiotami z logo WOŚP, do wylicytowania będą również m.in.: Konstytucja RP z autografami, piłka nożna i koszulka „Łączy nas Piłka” z autografami sędziego międzynarodowego Szymona Marciniaka, fotoobrazy z elementami lokalnej architektury i przyrody, vouchery na weekendowy połów ryb na lokalnym zbiorniku wodnym, stylizacja paznokci w salonie kosmetycznym, profesjonalny makijaż okolicznościowy, organizacja prywatnej imprezy w sali widowiskowej CKiS, rękodzieło.
Gmina Słubice – w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach, o godzinie 17.00, rozpocznie się koncert, w ramach którego wystąpią: Zespół Ludowy Grzybowianki, Zespół Ludowy Grzybowianki i Grzybowiacy, Zespół Young Angel, Orkiestra Dęta OSP Słubice oraz Zespół Teraz My z GOK w Iłowie.
Oczywiście wszystko z myślą o zebraniu pieniędzy dla chorych dzieci – bohaterów 27. Finału WOŚP.
Gmina Słupno – finał w Słupnie rozpocznie się o godz. 14. Pół godziny później wystartuje tradycyjny bieg dla orkiestry spod szkoły w Słupnie (do biegu można zgłaszać się jeszcze na godzinę przed startem – na miejscu). Po zakończeniu biegu organizatorzy zapraszają do hali sportowej, gdzie będzie szereg atrakcji, takich jak występy artystyczne, emocjonujące licytacje, loterie fantowe, pokazy pierwszej pomocy, stoiska cukiernicze, rzemieślnicze i atrakcje dla dzieci.
O godz. 18.00 wystąpi gwiazda finału – Magda Femme. Impreza zakończy się światełkiem do nieba, które w tym roku będzie miało nieco inny charakter.
Gmina Stara Biała – na terenie tej gminy Finał WOŚP zostanie tradycyjnie zorganizowany w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach. Przewidywany czas trwania imprezy: godz. 11.00 – 16.00.
Program: 11.30 – przedstawienie „Zamieszanie w krainie bajek” w wykonaniu uczniów klas pierwszych pod kierunkiem Moniki Pruszkowskiej i Agnieszki Skalskiej, 12.30 – pokaz mody szkolnej – w rolach głównych „modele” z rady pedagogicznej, 13.30 – pokaz judo – uczniowie pod kierunkiem Łukasza Smorzewskiego, 14.15 – rodzinny marszobieg przebierańców zakończony gorącą grochówką, 14.45 – Bieg Przebierańców zakończony gorącą grochówką.
Dodatkowe atrakcje: stół wiejski (pajda chleba ze smalcem, gofry), sklepik, popcorn, kiermasz, antykwariat, loteria fantowa, malowanie twarzy, karaoke, miodek.
Wolontariusze WOŚP będą zbierać pieniądze do puszek przy kościele parafialnym i przy szkole.
Gmina Staroźreby – do wspólnej pomocy potrzebującym i jednocześnie wspaniałej zabawy zaprasza sztab, który tradycyjnie będzie się mieścił w Szkole Podstawowej im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze. Finał rozpocznie się o godz. 16.00 w sali gimnastycznej. W programie są m.in. ciekawe występy artystyczne. Na scenie zaprezentują się: zespól Expander, zespół Sektor-B, Koło Gospodyń Wiejskich „Teodorki”, Orkiestra Dęta ze Staroźreb.
Licytowane będą bardzo atrakcyjne przedmioty, m.in. piłka i plakaty z autografami Bartosza Kurka, koszulka Orlen Wisły Płock z podpisami naszych piłkarzy, ale także koszulka Orlen Wisły Płock z podpisami piłkarzy ręcznych hiszpańskiego klubu Abanca Ademar León.
Na gości będą czekały kawa, herbata i pyszny tort, nie zabraknie również loterii fantowej.
Miasto i Gmina Wyszogród – koncert finałowy rozpocznie się o godz. 15 w hali sportowej w Wyszogrodzie. Program: godz. 15.00 – występ Orkiestry Dętej OSP Rębowo, 15.10 – rozpoczęcie imprezy, 15.15 – występ dzieci z UKTS „Pasjonat”, 15.25 – animatorzy Dee Dee&Tonio, 15.40 – Licytacja I, 15.55 – animatorzy Dee Dee&Tonio, 16.10 – Licytacja II, 16.25 – występ zespołu „Retro”, 16.55 – występ dzieci z SP Wyszogród, 17.05 – Licytacja III, 17.20 – występ dzieci z SP Kobylniki, 17.35 – Licytacja IV, 17.50 – występ Pawła Kołodziejskiego, 18.25 – Licytacja V, 18.40 – występ Grupy ART z ZS w Wyszogrodzie, 19.00 – zakończenie.
Dodatkowo do dyspozycji będą park dmuchańców, kącik kawowy, stoisko gastronomiczne.
Licytowane będą m.in. gadżety sportowe: koszulka z autografami piłkarzy Wisły Płock, proporczyk klubowy Wisły Płock, rękawice bramkarskie Marcina Bułki (Chelsea Londyn), gadżety WOŚP: koszulki, kubki, kalendarze, torby, smycze itp., usługi, takie jak: rejsy statkiem po Wiśle w Płocku, odśnieżanie, pieczenie ,,kartoflaka”, usługi gastronomiczne, usługa fryzjerska itp., rękodzieło.

Reklama


Powiat płocki zagra dla WOŚP komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Witam Udzielę korepetycji z chemii dla uczniów szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów. Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa, Mechaniki..


Kupię mieszkanie trzypokojowe

Pilnie kupię mieszkanie trzypokojowe do remontu najchętniej Podolszyce lub Międzytorze, ale rozważę każdą propozycję. Pozdrawiam 517-954-164


CYKLINOWANIE bezpyłowe.

CYKLINOWANIE bezpyłowe. Solidnie, gwarancja.


KONCESJONOWANE złomowanie

KONCESJONOWANE złomowanie pojazdów w celu wyrejestrowania, możliwość odbioru 7:00 - 22:00. Skup aut.


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez tp.com.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

TYGODNIK PŁOCKI SP Z O O z siedzibą w Płock 09-402, Pl. Stary Rynek 27

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"